همه سازهای بادی

مشاهده به عنوان جدول فهرست
نمایش در هر صفحه

ساز دهنی دیاتونیک Feifan 2401

ساز دهنی دیاتونیک Feifan 2401 | فروشگاه اینترنتی رویال صوت. برای افرادی که می خواهند نواختن سازدهنی را برای نخستین بار تجربه نمایند ، می توان به طور خلاصه گفت که سه نوع اصلی سازدهنی عبارتند از : ترمولو (Tremolo) ، دیاتونیک (Diatonic) و کروماتیک (Chromatic) . در بازار ایران هم همین سه نوع اصلی وجود دارند.
160,000 تومان

ساز دهنی کروماتیک Easttop 1040

ساز دهنی کروماتیک Easttop 1040 | فروشگاه اینترنتی رویال صوت . برای افرادی که می خواهند نواختن سازدهنی را برای نخستین بار تجربه نمایند ، می توان به طور خلاصه گفت که سه نوع اصلی سازدهنی عبارتند از : ترمولو (Tremolo) ، دیاتونیک (Diatonic) و کروماتیک (Chromatic) . در بازار ایران هم همین سه نوع اصلی وجود دارند--مهمترین ویژگی سازدهنی کروماتیک وجود اسلاید (Slide) است. -تیغه ای فلزی و دراز (تقریبا برابر با طول بدنه سازدهنی) که در پشت قطعه دهنی (Mouthpiece) سازدهنی قرار می گیرد . -یک انتهای این تیغه فلزی که حالت گرد و برجسته دارد شستی (Button) نامیده می شود که معمولا در سمت راست سازدهنی (سمت نزدیک به اکتاو بالاتر) قرار دارد. - از سازدهنی کروماتیک بیشتر در سبک های پاپ ،کلاسیک و جز (Jazz) استفاده می شود .
تماس برای قیمت

ساز دهنی کروماتیک Swan 1248

ساز دهنی کروماتیک Swan 1248 | فروشگاه اینترنتی رویال صوت. برای افرادی که می خواهند نواختن سازدهنی را برای نخستین بار تجربه نمایند ، می توان به طور خلاصه گفت که سه نوع اصلی سازدهنی عبارتند از : ترمولو (Tremolo) ، دیاتونیک (Diatonic) و کروماتیک (Chromatic) . در بازار ایران هم همین سه نوع اصلی وجود دارند.
680,000 تومان

هارمونیکا سازدهنی Hohner Amadeus

هارمونیکا سازدهنی Hohner Amadeus | فروشگاه اینترنتی رویال صوت
تماس برای قیمت

هارمونیکا سازدهنی HOHNER-masterclass

هارمونیکا سازدهنی HOHNER-masterclass | فروشگاه اینترنتی رویال صوت
تماس برای قیمت

کلارینت YAMAHA YCL-200

کلارینت سازی انتقالی است و انواع مختلفی دارد، کلارینت از دسته سازهای تک‌زبانه و متشکل است از یک لوله استوانه‌ای که انتهای آن کمی مخروطی شده است. کلارینت‌های مرغوب معمولاً از چوب سیاه آفریقایی ساخته می‌شوند. نوعی کلارینت که توانایی تولید فاصله‌های موسیقی شرقی را دارد به قره‌نی به معنی چوب سیاه معروف است.
تماس برای قیمت

کلارینت بوفت Buffet E12F

کلارینت بوفت Buffet E12F | فروشگاه اینترنتی رویال صوت
تماس برای قیمت

کلارینت یاماها YAMAHA YCL-255

کلارینت یاماها YAMAHA YCL-255 | فروشگاه اینترنتی رویال صوت
تماس برای قیمت

کلارینت یاماها YAMAHA YCL-450

کلارینت یاماها YAMAHA YCL-450 | فروشگاه اینترنتی رویال صوت
تماس برای قیمت